Informácie o produktoch: +421 905 656 846     Pondelok - Piatok: 9:00-17:00

Prečo Vitamix?

Pomáha ľuďom žiť zdravšie po generácie

Desaťročia predtým ako sa zdravá výživa stala populárnou témou, predstavil zakladateľ firmy Vitamix W.G. Barnard svoj prístroj na prípravu plnohodnotnej stravy: Original Vitamix. Jeho presvedčivé posolstvo a udivujúca prezentácia okamžite vzbudili záujem, z ktorého vznikol celosvetový vývoj ktorý trvá do dnešných dní.

Od svojich začiatkov v roku 1921 si Vitamix získal obľubu vo viac ako 80 krajinách aj je uprednostňovanou značkou mixéra pre nadšencov varenia, expertov pre zdravie a výživu, špičkových kuchárov, vychýrených reštaurácii a škôl varenia na celom svete.

Viac živín z potravín

Je dokázané že žijete zdravšie, ak potraviny ktoré prijímate sú len minimálne spracované. Príprava plnohodnotnej zdravej stravy nebola v minulosti najjednoduchšia  voľba a už vôbec nie s najlepšou chuťou. Vaše vlastnenie Vitamix mixéra zmení toto navždy.

S Vitamix Total Nutrition Center (komplexné výživové centrum) sa stáva príprava a príjem plnohodnotných jedál v množstve chutných receptov vyslovene jednoduchou a rýchlou. Vďaka vysokému výkonu a laserom zaostrených nožov sa bunečné steny ovocia a zeleniny narušia, aby sa pre telo životne potrebné živiny ľahšie mohli vstrebávať. S Vitamix mixérom sa dajú dokonca rozmlieť na prach výživné semená,  šupky a vlákniny, pridaním do receptov ktorých vzniknú jedlá a nápoje poskytujúce dosiaľ najvyššiu ochranu vášho zdravia a najlepšiu prevenciu chorôb. 

Nechajte svojej kreativite voľný beh

Fantazijne kombinované potraviny s neuveriteľnou rôznorodosťou chutí sa vďaka Vitamix mixéru vo vašej kuchyni dostávajú zrazu na dosah ruky. Vitamix je dokonca tak výkonný, že môžete vyskúšať  takmer nekonečné variácie receptov a vyrábať „živinové vitamínové bomby“, na ktoré ste ani vo sne nepomysleli. Máte na výber bohatú  čerstvú rôznorodosť chutí a každé jedlo je vzrušujúca možnosť vyskúšať niečo nové, chutné a výživné.

Koncipované pre flexibilitu a trvácnosť